Oslavy a akce

Oslava, svatba, večírek nebo firemní akce v La Paluba

 

Jsme rodinnou restaurací s otevřenou kuchyní, kde najdete 86 míst k sezení uvnitř restaurace a cca 60 míst k sezení na venkovní terase. Vaříme pochoudky z mezinárodní kuchyně.

Rádi Vám pomůže s naplánováním a uspořádáním soukromých oslav, fiermních večírků, tématických hostin. V rautovém uspořádání dokážeme nabídnout občerstvení až pro 250 osob. Zajistíme rauty na klíč včetně doprovodného programu a živé hudby – DJ, klavírista, akordeon, kapely...

Svatba

Chystáte oslavit Váš velký den? Rádi se budeme starat o nezapomenutelnou atmosféru a uspořádáme oslavu na palubě naší restaurace.

Dětské oslavy

V naší restauraci milujeme pořádání oslav pro nejmenší. A můžeme Vám nabídnout bohatě vybavený dětký koutek, židličky, menu, přebalovací pult i dětskou toaletu. Aby si oslavu děti u nás oravdu užily můžete zvolit některou ze zábavných  aktivit. Malování na obličej, vystoupení klauna nebo kouzelníka, diskotéku s dětským DJ. Děti si mohou vyzkoušet přípravu pizzy, kterou si posléze upečou v opravdové peci. 

Pro oslavence Vám zajstíme i narozeninový dort. 

Kontakt pro získání cenové nabídky: 

Karolína Sedlecká, mobil: 737 800 486 , tel: 271 752 486, e-mail: restaurace@lapaluba.cz

 

 

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více